Haber

AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı ve Merkez İlçe Başkanı Vatandaşları Evlerinde Ziyaret Etti

AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Mehmet Raşit Ocak ve merkez ilçe başkanları vatandaşları evlerinde ziyaret ederek bölgedeki sorun ve talepleri dinledi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Mehmet Raşit Ocak, Sur İlçe Başkanı Davut Yıldız, Yenişehir İlçe Başkanı Nadir Karahan, Bağlar İlçe Başkanı Sadık Başar Gür, Kayapınar İlçe Başkanı Mehmet İhsan Aytekin, il idare meclisi ve ilçe üyeleri kuruluşlar. Merkezdeki 4 ilçede konut ziyaretleri yaparak vatandaşlarla sohbet etti, sorun ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlarla her zaman bir araya geleceklerini belirten Ocak, “Yoğun bir iş temposu içerisindeyiz. Hizmet noktasında zamanı verimli kullanmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret edip taleplerini yakından dinliyoruz. İnşallah. İmkanlar dâhilinde vatandaşlarımızın sorunlarını tek tek çözeceğiz. Bütün çabamız, çabamız, Diyarbakırlı hemşerilerimiz için çok kıymetli.” ” söz konusu.

Ev ziyaretlerinde samimi bir şekilde halkın gönül rahatlığıyla keyifli dakikalar geçirmeye çalıştıklarını belirten Ocak, “Biz AK Partili Diyarbakır ailesi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. İyi günde de kötü günde de bu tür kapı kapı ev ziyaretlerine devam edeceğiz.” “Bu hafta gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretlerimizde bizleri evlerinde ağırlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. – DİYARBAKIR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu