Haber

Anadolu Sigorta Ar-Ge Merkezi 1 Yaşında

Anadolu Sigorta Ar-Ge Merkezi 1 Yaşında

 

Sigorta sektörünün lider markası Anadolu Sigorta, ilk yılını tamamlayan Ar-Ge merkezi ile sigorta departmanının dönüşümünü destekleyen teknolojileri araştırıyor ve kendi teknolojisini üretiyor. Bir yılda merkez; 13 akademik makale, 13 akademik makale, 7 ödül, 10 tamamlanmış Ar-Ge projesi, 6 ön onaylı AB projesi, 1 devam eden TÜBİTAK projesi ve 3 üniversite-sanayi işbirliğine imza atmıştır.

 

Sektörün Ar-Ge merkezi belgeli ilk ve tek şirketi olan Anadolu Sigorta, hem kendisinin hem de sigorta sektörünün dönüşümüne öncülük edecek teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. İlk yılını tamamlayan Anadolu Sigorta Ar-Ge merkezi, kısa sürede birçok projeye imza attı. Bu kapsamda bir yılda 13 akademik makale ve 13 akademik makale yayımlandı, 7 ödüle layık görüldü. Ayrıca tamamlanan 10 Ar-Ge projesi, ön onayı alınan 6 AB projesi, devam eden 1 TÜBİTAK projesi ve 3 üniversite-sanayi iş birliği de merkezin kısa sürede hayata geçirdiği başarılar arasında yer alıyor.

Müşterilerin hem mevcut ihtiyaçlarını hem de gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu, şöyle konuştu: “Bu doğrultuda düzenli müşteri beklenti ölçümlerimiz, pazar araştırmalarımız ve küresel trendlerin doğru değerlendirilmesi sonucunda; Yenilikçi ürünlerle en uygun hizmeti sunarak değerli bir rekabet avantajı elde ettik.” Biz yaratırız. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Yerinde Ar-Ge Merkezi belgesi ile tescil ettirdiğimiz merkezimiz çalışmalarımıza büyük güç katmaktadır. “Sektörümüzün gelişmesini sağlayacak, ülkemizi uluslararası düzeyde temsil edecek, teknolojik uygulamalara öncülük edecek ve tüm bunların ışığında müşterilerimize daha iyi hizmet verecek yenilikçi yaklaşımlar geliştirmeye devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu