Haber

Kadına Şiddet: Mesut Cebeci Meslektaşının Yüzüne Acı Döküyor

Ankara’da yaşayan 30 yaşındaki Mesut Cebeci, iddiaya göre arkadaşlık teklifini kabul etmeyen 41 yaşındaki GT’nin yüzüne küstahça vurdu. Yüzünde ve kolunda yanıklar bulunan kadın hastaneye kaldırılırken, zanlı Mesut Cebeci tutuklandı. GT isimli kadının Mesut Cebeci hakkında uzaklaştırma kararı olduğu öğrenildi.

Ağır yaralanan kadının yüzünde ve kolunda yanıklar oluştu.

Ankara’nın Keçiören ilçesinde meydana gelen olayda, Medikal firmasında çalışan 30 yaşındaki Mesut Cebeci, meslektaşının hayatını kast etti.

İddiaya göre, arkadaşlık teklifini kabul etmeyen meslektaşı GT’yi iş çıkışı takip eden Mesut Cebeci, otomobille GT’nin önünü kesti. Bu sırada Mesut Cebeci, şişedeki pıhtıyı GT’nin yüzüne fırlatarak olay yerinden kaçtı. Yüzünde ve kolunda yanıklar oluşan kadın hastaneye kaldırıldı.

Mesut Cebeci tutuklandı

Kısa sürede gözaltına alınan Mesut Cebeci, ilk ifadesinde GT ile sevgili olduklarını iddia etti. “Beni terk etmesi gururumu incitti. Ben de sinirlerime hakim olamıyordum. görüldü dedi. Mesut Cebeci çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken GT, hastanede polise verdiği ifadede Cebeci’nin sadece iş arkadaşı olduğuna ve kendisini uzun süredir rahatsız ettiğine dikkat çekti.

“Yüzünde çok fazla yanık vardı. Özellikle sağ tarafı yanmıştı.

Görgü tanıklarından Hasan Bedir, gazetecilere şunları söyledi: “İlk başta ne olduğunu anlamadık. Kapı açıldı ve bayan çığlık atarak arabadan indi. Arabadan beyaz duman geliyordu. Evden su aldım geldim. Yüzü ve kolu yanmıştı. Önce su ile müdahale ettik. İnce ve basınçlı uçlu plastik şişe gibi bir şeye doldurup basınçlı bir şekilde bayana fırlattı. Yüzünde çok fazla yanık vardı. Özellikle sağ tarafı yanmıştı; çünkü zanlı sol koltukta oturuyordu. Kadın sürücü koltuğunda oturuyordu. Kolu da sakattı. Bacağında fazla bir şey yoktu’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu