Haber

Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen Çağlak Festivali, Edis konseri ile sona erdi.

Akhisar Belediyenin düzenlediği ‘Çağlak Şenliği’ Edis konseri ile sona erdi. Edis’in sevdiği müziği seslendirdiği konsere Manisa’nın merkez ilçeleri ve çevre illerden onbinlerce kişi katıldı.

Akhisar Ünlü pop şarkıcısı Edis, belediye tarafından düzenlenen 564. Çağlak Festivali’nin kapanış konserinde sahne aldı. 22 Mayıs Pazartesi günü Teoman konseriyle başlayan festivalde sırasıyla Duman, Sefo ve Ziynet Sali sahne aldı.

Yaklaşık 50 bin kişinin katıldığı konserde, alanı dolduran vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı. Edis, dansçılar, ışık gösterileri ve havai fişek gösterileriyle renklenen gecede konser alanını dolduran Akhisarlıların harika göründüğünü söyledi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “564. Çağlak Şenliğimizin son konserini Edis ile taçlandırdık. Akhisar tarihinin en kalabalık konserlerinden birini gerçekleştirdik ve çok keyifli bir festival oldu. Özgürce şarkılar söyledik, eğlendik. Manisa, çevre illerden de çok sayıda misafir ağırladık” Akhisar’da ağırladık. İlimize hareket kazandıran bir festival oldu” dedi.

Konserlerin devam edeceğinin sözünü veren Önder Dutlulu, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve 6 Eylül Akhisar Kurtuluş Bayramı etkinliklerinde iki büyük konser daha vereceklerini söyleyerek, etkinliklere katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Başkan Dutlulu, ünlü pop şarkıcısı Edis ile birlikte sahnede Akhisarlı SMA hastası Ebrar bebek için vatandaşlardan destek istedi.

Konuşmaların ardından Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ünlü sanatçı Edis’e günün anısına zeytin fidanı ile zeytin ve zeytinyağından oluşan tabak hediye etti.

Kaynak: ANKA / Eğitim

dogubayazit-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu